Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Matematická olympiáda a úspěšní řešitelé
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Matematická olympiáda a úspěšní řešitelé

Lupa

Stalo se již tradicí, že se žáci naší školy zapojují každým rokem do matematických soutěží. Matematická olympiáda není výjimkou. Není vždy jednoduché vyřešit úspěšně všech šest zadaných příkladů, ale i přesto máme své zástupce v okresním kole. V letošním roce se do všech kategorií od 5. do 9. ročníku zapojilo celkem 26 žáků. Úspěšnými řešiteli v okresním kole se stali Jan Kroutil z 5. B,  Hana Jasanská ze 6. A a Leoš Veselý ze 7. B. Blahopřejeme!

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin