Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Kometa sportovala na Městě v pohybu 2014
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Kometa sportovala na Městě v pohybu 2014

Lupa

V uplynulém týdnu se konala největší sportovní akce tohoto školní roku s názvem Město v pohybu - týden dobré pohody. Nechyběli při ní ani sportovci a sportovkyně z naší školy Komenského. Účastnili se turnajů v bowlingu, vybíjené, přehazované, závodů ve šplhu a štafetových běhů.

Na bronzové příčky dosáhly dívky z 8. a 9. tříd v přehazované, dívky z 6. tříd ve vybíjené a dívky i chlapci z 6. a 7. tříd v bowlingovém turnaji. Třetí příčku rovněž obsadily i smíšené běžecké štafety mladších a starších žáků.
Velké uznání patří chlapcům z 9. ročníků, kteří vybojovali 1. místo a vítězný pohár v  bowlingovém turnaji.
Tým tvořili tito žáci: Vojtěch Stárek, Tomáš Vašina, Radek Jebousek, Michal Ripka a Luděk Melichar.

Další 1. místo získali chlapci z 6. tříd na turnaji ve vybíjené a postoupili do okresního kola. Družstvo tvořili tito vítězní hráči: Michal Barkóci, Adam Bartoš, Jindřich Fiala, Ladislav Mako, Jáchym Staněk, Adam Bartošek, Sebastian Solík, Jiří Kašpar, Jakub Krejsa, Adam Alexandr Ladyga, Tomáš Petr a Ondřej Provazník. Velké poděkování patří všem pedagogům za uvolnění žáků z vyučování a v neposlední řadě i sportovcům za jejich předvedené výkony i za vzornou reprezentaci naší školy.   

Michal Škoda

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin