Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Přípravy na Zimní koncert vrcholí
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Přípravy na Zimní koncert vrcholí

Lupa

Písnička a Zlatý klíček - pěvecké sbory naší školy - absolvovaly v říjnu své již tradiční tradiční pobytové soustředění ve Rzích v Orlických horách. Více jak osmdesát malých i velkých zpěváků poctivě pilovalo program na Zimní koncert, který bude v Roškotově divadle ve čtvrtek 4. prosince v 18 hodin. Kromě našich sborů se jako host představí Podorlický dětský pěvecký sbor z Jablonného nad Orlicí, takže se máme na co těšit. Ještě předtím se oba sbory představí na ústeckém náměstí v neděli 30. listopadu v den zahájení Ústeckého Adventu.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin