Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Předávání slabikářů
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Předávání slabikářů

Lupa

Městská knihovna ve spolupráci s naší školou uspořádala ve středu 19. 11. pro žáky 1. ročníků akci s názvem „Předávání slabikářů“. Děti na základě motivační pohádky o princezně Abecedě plnily úkoly (čtení slabik, skládání slov z písmen, ...). Poté, co se zhostily všech šesti úkolů, se jim podařilo otevřít kufr se slabikáři. Dětem se akce líbila a už se těší, až si ve slabikářích začnou číst. Mgr. Eva Stránská, Mgr. Miroslava Pospíšilová

  1slabik         2slabik

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin