Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Celé Česko čte dětem
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Celé Česko čte dětem

Lupa

Některé třídy I. stupně naší školy se zapojily do celostátního projektu Celé Česko čte dětem. V jeho rámci proběhla i beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou. V současné době do tříd docházejí maminky a babičky, které čtou dětem ukázky z knížek. Pozvání do školy přijal i starosta města pan Petr Hájek.

001   002   003   004

Dětem ze IV. A  přečetl kapitolu z knihy Bob a Bobek. Pro děti to bylo velké překvapení, protože o jeho návštěvě předem nevěděly. Jeho herecký přednes ocenily potleskem. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají vzbudit v dětech zájem o čtení. Mgr. Jitka Eliášová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin