Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Návštěva skupiny Cenacle na II. stupni
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Návštěva skupiny Cenacle na II. stupni

Lupa

Hned v pondělí po jarních prázdninách čekalo na některé žáky překvapení v podobě netradiční hodiny angličtiny, neboť na naši školu přijala pozvání část skupiny Cenacle, pocházející z Velké Británie. Poslední únorový týden tato kapela pobývala v UO. V rámci svého turné Exit tour navštěvuje základní a střední školy, koncertuje pro veřejnost.

Našim žákům se v úvodu výuky představili třemi písněmi a poté o sobě povídali, samozřejmě ve svém rodném jazyce
- tedy angličtině. Žáci se jich mohli na cokoliv zeptat a vyzkoušet si tak své znalosti v cizím jazyce v praxi. Ben a Dan si svou bezprostředností hned získali velké sympatie dětí. Ve třídách nebyli sami, jejich český doprovod a součást projektu Exit tour příležitostně pomáhal dětem s překladem otázek a odpovědí.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin