Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Turnaje ve vybíjené
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Turnaje ve vybíjené

Lupa

Druhý dubnový týden byl na 1. stupni ve znamení okrskových kol turnajů ve vybíjené, nazvaných Preventan Cup. Oba týmy, tedy chlapci i dívky, skončily shodně na druhém místě.

Dívky nastoupily v sestavě: Vendula Rohlenová (4. A), Sára Hegrová, Viola Honzová, Lenka Jirgesová, Katka Dostrašilová (4. B), Anna Urbanová (5. B), Anna Čáslavková, Klára Dostrašilová, Martina Kubištová, Kristýna Schusterová a Veronika Šmajzrová (5. C). Chlapecký tým hrál ve složení: Marek Hortlík (3. B), Ta Bá Duy, Martin Kletečka, Jakub Šafránek (4. B), Michal Koprla, Michal Svojanovský, Štěpán Škarka, Jan Glatt, Daniel Seidlman (5. A), Jiří Kašpar, Martin Severa a Jakub Krejsa (5. C). Gratulujeme a děkujeme všem za sportovní reprezentaci naší školy.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin