Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Mladý Demosthenes
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Mladý Demosthenes

Lupa

Na regionálním kole soutěže Mladý Demosthenes, které se konalo 20. února v Pardubicích, se podařilo obhájit loňské i předloňské prvenství žákům naší školy v obou věkových kategoriích určeným žákům 2. stupně. Jirka Kada z 6. ročníku zaujal porotu, jejíž předsedkyní byla moderátorka Jana Adámková, monologem, ve kterém představil tradici

ústeckých malovaných betlémů, a Eliška Franzová z 8. ročníku se podělila s posluchači o pocity, které prožívá karamela před tím, než ji někdo rozkouše nebo scucá. Oba žáci postoupili do krajského kola, kde budou reprezentovat nejen naši školu, ale i region Ústí nad Orlicí. Blahopřejeme!!!

   

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin