facebook

kraj

mšmt

Lupa

V Krajské olympiádě dětí a mládeže Pardubického kraje se naše škola umístila na 16. místě. (celkové výsledky)
Krajská olympiáda je soutěž, do které postupují jen vítězové okresních kol ve vybraných sportech. Vítěz získává 10 bodů, druhý 7 bodů, třetí 5 bodů a za účast je zisk 3 bodů. Jedinou účast v krajském kole mělo družstvo stolních tenistů, které v kraji zvítězilo.
Do okresního kola se probojovala družstva starších žáků v halové kopané (2. místo), v minifotbalu (3. místo) a mladších žáků ve florbalu (2. místo) a vybíjené (2. místo). Přímou účast v okresních kolech jsme měli i v atletice - starší dívky (2. místo) a v plavání.
Poprvé se do soutěže v atletickém čtyřboji zapojil i první stupeň. V soutěži tříd rozhoduje o pořadí průměrný bodový zisk všech žáků ve třídě. Nejlépe se umístily třídy loňské 4. A (p. uč. Drymlová) a 5. A (p. uč. Chaloupková). Obě třídy shodně na 8. místě v kraji.(čtyřboj - výsledky1-2, výsledky3-5)
Přeji žákům a žákyním hodně úspěchů v letošním školním roce.