Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Jak jsme sportovali v loňském školním roce
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

Den otevřených dveří

26. 2. 2018 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Jak jsme sportovali v loňském školním roce

Lupa

V Krajské olympiádě dětí a mládeže Pardubického kraje se naše škola umístila na 16. místě. (celkové výsledky)
Krajská olympiáda je soutěž, do které postupují jen vítězové okresních kol ve vybraných sportech. Vítěz získává 10 bodů, druhý 7 bodů, třetí 5 bodů a za účast je zisk 3 bodů. Jedinou účast v krajském kole mělo družstvo stolních tenistů, které v kraji zvítězilo.
Do okresního kola se probojovala družstva starších žáků v halové kopané (2. místo), v minifotbalu (3. místo) a mladších žáků ve florbalu (2. místo) a vybíjené (2. místo). Přímou účast v okresních kolech jsme měli i v atletice - starší dívky (2. místo) a v plavání.
Poprvé se do soutěže v atletickém čtyřboji zapojil i první stupeň. V soutěži tříd rozhoduje o pořadí průměrný bodový zisk všech žáků ve třídě. Nejlépe se umístily třídy loňské 4. A (p. uč. Drymlová) a 5. A (p. uč. Chaloupková). Obě třídy shodně na 8. místě v kraji.(čtyřboj - výsledky1-2, výsledky3-5)
Přeji žákům a žákyním hodně úspěchů v letošním školním roce.

Mgr. Petr Drvota

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin