kraj

mšmt

Lupa

FLORBAL

V pátek 24. listopadu proběhlo okrskové kolo ve florbalu starších žáků. V České Třebové se našim sportovcům  docela dařilo. Po dvou těsných porážkách 1:0 obsadili v nabité konkurenci pěkné 3. místo.

1. ZŠ Nádražní Česká Třebová              13 b. (postupuje)

2. Gymnázium Česká Třebová          9 b.

3. ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí       9 b.

4. ZŠ Ústecká Česká Třebová            7 b.

5. ZŠ Bří Čapků Ústí nad Orlicí            3 b.

6. ZŠ Habrmanova Česká Třebová  3 b.

O pořadí na 2. - 3. místě a 5. - 6. místě rozhodlo vzájemné utkání.

Reprezentovali: Ivo Batrla, Vojtěch Kolomý, Tomáš Jurco, Petr Minář, Radek Tomeš, Matěj Mach, Martin Kletečka, Ondřej Snítil, Jakub Velínský

PLAVÁNÍ

Ve čtvrtek 23. listopadu se vybraní žáci z druhého stupně zúčastnili okresního přeboru v plavání. Nejlépe se umístilo družstvo mladších žáků, kteří vybojovali krásné 2. místo. Děvčata ve stejné kategorii dosáhla na bronzovou příčku. Obě kategorie starších žáků skončily shodně na 4. místě.

BRUSLENÍ

Již od prosince výuka TV na druhém stupni probíhá na zimním stadionu. Děti se zde zdokonalují v jízdě na bruslích a chlapci také v hokeji. Jsme rádi, že můžeme využít tuto možnost a zasportovat si mimo tělocvičnu „na čerstvém vzduchu“.