Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Školní a regionální kolo v poznávání rostlin a živočichů
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Školní a regionální kolo v poznávání rostlin a živočichů

Lupa

Začátkem května se na druhém stupni naší školy uskutečnilo školní kolo v poznávání živé přírody. Celková účast byla tradičně vysoká, dohromady asi 80 žáků napříč všemi ročníky. Do regionálního kola ale mohlo postoupit jen 11 nejlepších - Přemysl Fabiánek (6. B), Jana Láslová, Jan Málek (7. A), Radka Klekarová, Štěpánka Vojtíšková, Jiří Novotný (7. B), Anna Černohousová (8. A), Kateřina Junková, Kateřina Svačinová a Stanislav Lipavský (9. A). V regionálním kole, jenž se konalo 28. května v České Třebové, skončili žáci na výborných pozicích. Za poznávání rostlin v nižší kategorii skončila na skvělém 4. místě Radka Klekarová, hned za ní se umístila Jana Láslová. Ve vyšší kategorii byla nejlepší Kateřina Junková na 5. místě. Mezi poznávajícími za živočichy skončil na pěkném 3. - 4. místě Jiří Novotný, o jeden bonusový bod na 5. místě Přemysl Fabiánek.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin