Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Lyžařské závody v Říčkách
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

Den otevřených dveří

26. 2. 2018 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Lyžařské závody v Říčkách

Lupa

V Říčkách v Orlických horách se včera 9. ledna 2018 konal okresní přebor v lyžování. Naše škola nezůstala pozadu a aktivně se závodů zúčastnila. Děvčata obsadila ve velké konkurenci 6. místo a kluci se umístili na místě 5.
Určitě stojí za zmínku výborné 3. místo Lukáše Enta, 17. místo Filipa Vencla a 18. místo Martina Kletečky v závodě individuálním. Velký dík za skvělou reprezentaci patří i Colinu Pávkovi, Elišce Jebouskové, Kačce Urbanové a Dorce Vojtíškové...

03 02 0401 05

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin