Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Matematická olympiáda
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Matematická olympiáda

Lupa

Do školního kola 62. ročníku Matematické olympiády Z9 (pro žáky 9. tříd) se v naší škole zapojilo celkem 5 žáků. Řešili 6 poměrně náročných příkladů. Nejlépe si vedl Matěj Čáp z 9. B a Kateřina Junková z 9. A. Ti nás také spolu s Andreou Javůrkovou z 9. C a Nikolou Vyhnálkovou z 9. B reprezentovali v okresním kole, které se konalo 23. ledna 2013. Zde se Matěj Čáp umístil na velmi pěkném 5. – 6. místě, mezi úspěšné řešitele se zařadila též Kateřina Junková.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin