Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

9. C se představila svým spolužákům - oslava výročí vzniku Československa
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

  

Konec školního roku

28. 6. 2019

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

9. C se představila svým spolužákům - oslava výročí vzniku Československa

Lupa

Měla jsem možnost zhlédnout hru nastudovanou k výročí vzniku republiky (viz. níže). Když pominu skvělé výkony "herců", kteří zvládli náročný text náročné hry, kostýmy a improvizované jeviště, vidím největší počin v tom, že spolužáci ze všech ročníků II. stupně viděli deváťáky, jak s noblesou předvádějí své umění, a v naprostém souznění sledují hru, které třeba ani ve všech momentech nemohou rozumět. Pocítila jsem dojetí, pýchu a jakousi sounáležitost v naší škole s rodinnou atmosférou. Dík patří třídní učitelce RNDr. Ivě Chaloupkové.
Mgr. Dana Špindlerová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin