facebook

kraj

Lupa

V úterý 8. 1. 2019 se na černé sjezdovce v Říčkách v Orlických horách konal okresní přebor škol ve sjezdovém lyžování. I přes náročné sněhové podmínky a velkou konkurenci si lyžaři naší školy vedli velmi dobře - foto.
Družstvu chlapců ve složení Lukáš Ent, Šimon Skuček a Ruda Svatý unikla o pár vteřin bronzová medaile a skončili tak na krásném 4. místě. Družstvo dívek ve složení Dorka Vojtíšková, Eliška Jebousková a Katka Urbanová obsadilo v silné kategorii nádherné 5. místo, kdy dívky vsadily na jistotu a v těžkém terénu dojely všechny do cíle bez pádu. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo 3. místo Lukáše Enta v jednotlivcích. Všem závodníkům patří velký dík za dobré sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy. Mgr. Bc. Radek Škarka