Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Úspěch v okresním kole Chemické olympiády
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Úspěch v okresním kole Chemické olympiády

Lupa

 

Žáci David Roušar a Michal Krupa z IX. C se zúčastnili 1. března 2019 okresního kola Chemické olympiády, které se konalo v ZŠ a MŠ Červená Voda. Tato soutěž je určena žákům 8. a 9. ročníků základních škola a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Letošního okresního kola se zúčastnilo celkem 22 žáků. Oba naši žáci byli úspěšnými řešiteli, David Roušar obsadil 2. místo a Michal Krupa 11. místo. Blahopřeji a děkuji za skvělou reprezentaci školy. RNDr. Ludmila Johnová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin