Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

XXII. ročník Jarního běhu
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

XXII. ročník Jarního běhu

Lupa

Poslední dubnový den se více než stovka dětí z ústeckých škol a okolí zúčastnila 22. ročníku Jarního běhu o pohár Václava Čevony. Na počest toho běžce, rodáka z Ústí nad Orlicí, děti běhají vytrvalostní tratě od 300 m pro nejmenší po 1500 m pro ty nejstarší. Tento rok celkově zvítězila naše škola se 104 body před ZŠ Bratří Čapků se 49 body a třetí ZŠ Třebovská s 31 body. Celkové výsledky najdete - zde. Děkujeme Městu za finanční podporu a DDM Duha za pomoc v organizaci závodu. Mgr. Petra Šmídová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin