Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Jak vypadají varhany?
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Jak vypadají varhany?

Lupa

V hudební výchově rádi zpíváme, ale také se seznamujeme s různými hudebními nástroji. Jednou jsme poslouchali varhany a přišli jsme na to, že by je mohla naše třída 2. A blíže prouzkoumat při návštěvě kostela. Velmi zajímavě nás s nimi seznámila paní varhanice Cecílie Pecháčková. A nakonec to nejlepší - každý si mohl na varhany zahrát .To bylo super. Dokázali jsme kostel rozeznít tak, až uši zaléhaly.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin