Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Nový školní rok 2019-2020
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Nový školní rok 2019-2020

Lupa

Za pár dní začne nový školní rok. Pedagogický sbor i všichni nepedagogičtí pracovníci školy jsou v pomyslných "blocích" a ve škole - jak na "malé Kometě" (Na Štěpnici) - tak na II. stupni vrcholí přípravy pro zahájení školního roku. 

Před prázdninami jsme avizovali, že se budeme moci pochlubit novými učebnami (chemií, jazykovou laboratoří a učebnou VT) Objevila se spousta "kostlivců ve skříni" a přes velkou snahu zainteresovaných firem došlo ke skluzu (viz. foto z rekonstrukce). Nicméně jsme optimisty a pevně věříme, že za měsíc budeme moci zveřejnit úplně jiné obrázky.

Nic však nebrání tomu, aby ve vyzdobených třídách obou budov našli naši žáci bezpečné útočiště na dalších deset měsíců. 

Přejeme našim budoucím prvňáčkům, aby vykročili tou správnou nohou a aby se jim u nás líbilo.

Kolektiv pedagogů

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin