Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Pěvecké sbory
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Pěvecké sbory

Lupa

Na naší škole pracují dva pěvecké sbory, které se v nejbližších dnech opět rozezpívají. Na malé Kometě (Na Štěpnici) zpívají děti v DPS Písnička, který má zkoušky každé pondělí od 13 do 13,45 hod. Za sbormistrovským pultem stojí Mgr. Martina Drymlová a Mgr. Martina Vinzensová.

Zlatý klíček na naší škole pracuje už přes 50 let a má pravidelné zkoušky každou středu od 14 do 15.30 hod.

První setkání "Zlaťáků" bude už tuto středu 4. září - půjde zatím "jen" o registraci (už od 13,30...) v učebně hudební výchovy. Budeme se těšit na nové zpěváčky nejen z řad šesťáků, kteří se k nám chtějí připojit a kteří s námi vyrazí na říjnové soustředění, zazpívaji, zahrají či zatančí si v novém muzikálku (už pátém v řadě) s názvem "Jak to bylo na nebi", zúčastní se vánočního zpívání v Ostravě atd....

Se sborem pracuje Mgr. Dana Johanidesová a Mgr. Dana Špindlerová.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin