Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Výsledky krajské soutěže v atletice
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Výsledky krajské soutěže v atletice

Lupa

V pondělí 16. září proběhlo v Pardubicích slavnostní vyhlášení soutěží, které pořádá krajská pobočka ČUS pro základní a střední školy. Byli jsme mile překvapeni, že letos byli na vyhlášení pozváni i naši žáci. Konkrétně šlo o žáky loňské 2. B, kteří se umístili na 3. místě v atletickém čtyřboji. Zástupci třídy si osobně přebrali pohár a medaile pro sebe a své spolužáky. V celkovém hodnocení atletického čtyřboje se pěkně umístila loňská 4. A, a to na 4. místě. Dva a půl bodu jim na pohár chybělo. Také ostatní třídy sbíraly umístění do desítky. Gratulujeme. Výsledky si můžete prohlédnout zde.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin