Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Prvňáčci ve Wolkerově údolí
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Prvňáčci ve Wolkerově údolí

Lupa

V pátek 11. října se naši prvňáci vydali do Wolkerova údolí, kde pro ně žáci třetí třídy s paní učitelkou Bendovou připravili Cestu za pohádkou. Na dobrodružnou výpravu vyráželi po třech a plnili pět sportovních a pět pohádkových úkolů. Na závěr byla připravena beseda se strážníky naší Městské policie, kteří dětem vyprávěli, jak se chovat po cestě do školy nebo jak reagovat, pokud je osloví cizí člověk. Tato akce se pořádá každoročně a u dětí je velmi oblíbená. Mgr. J. Ďopanová, Mgr. S. Vávrová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin