Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Ve stolním tenise jsme fakt dobří!
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Ve stolním tenise jsme fakt dobří!

Lupa

5. listopadu budou reprezentovat naše “starší žákyně” nejen naši školu, ale i město a okres na krajském kole v Litomyšli. Velký respekt Kačce Boumové a Soně Krupové! První příčku vybojovali i mladší kluci (Borovička, Kubíček a Linhart) - porazili žáky ze ZŠ a Gymnázia ze Žamberka. Bohužel, tato kategorie je bez postupu. Starší žáci i přes velkou snahu skončili na pátém místě. Všichni naši sportovci si zaslouží velkou pochvalu. Mgr. Hana Šedajová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin