Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Zimní koncert a muzikál
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Zimní koncert a muzikál

Lupa

Pěvecké sbory naší školy připravily tradiční koncert, kterým společně vstoupíme do doby adventní. V rámci koncertu představí Zlatý klíček již "pátý" muzikál, který je tentokrát celý autorský. Námět, texty písní, hudba i aranže jsou dílem našich pedagogů. Když se připojí naši nadšení "sboráci", máme se na co těšit! Muzikálek zhlédnou v dopoledních představeních také děti z MŠ a z I. stupňů ZŠ z Ústí nad Orlicí a okolí. Mgr. Dana Špindlerová

 plakat muzikal19

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin