Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Informace k hygienickým opatřením ze dne 30. 9. 2020
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Informace k hygienickým opatřením ze dne 30. 9. 2020

Lupa
  • Dnes ráno škola dostala z hygieny informaci, že ve třídě 3. B se vyskytlo další ohnisko nákazy. Toto ohnisko je nezávislé na původním, kvůli kterému byli žáci testováni. Z rozhodnutí KHS se tedy prodlužuje doba karantény do 2. 10. 2020 včetně, z důvodu kontaktu s další pozitivně testovanou osobou. Karanténa se prodlužuje i přes negativní výsledek z testování. Na dobu karantény byl žákům odhlášen oběd.
  • Výše uvedené se týká i některých žáků 3. A, kteří byli s osobou v kontaktu ve školní družině. Rodiče dotčených žáků byli informováni.  Na dobu karantény byl žáků odhlášen oběd.
  • Dnes dopoledne škola dostala informaci o pozitivně testovaném žákovi na Covid 19 ve třídě 4. B. Krajská hygienická stanice (KHS) nařídila karanténu všem žákům a pedagogům, kteří přišli do přímého kontaktu s tímto dítětem. To se týká i některých žáků 4. A, kteří přišli se žákem do kontaktu ve ŠD (rodiče byli informováni). Karanténa je nařízena do 6. 10. 2020 včetně, nebo do vyhasnutí ohniska nákazy (o tom rozhoduje hygiena). KHS zatím neuvažuje o hromadném testování celé třídy. V případě zdravotních problémů dítěte se ihned obraťte na dětského lékaře. Pokud bude vše v pořádku, zahájíme od středy 7. 10. 2020 běžnou výuku. V případě dalších pozitivních výsledků ve třídě rozhoduje o dalším postupu hygienická stanice.
    Žákům v karanténě byl hromadně odhlášen oběd ve školní jídelně na dny 1.-6. 10. 2020. Distanční (dálková) výuka bude probíhat přes školní e-mail a Učebnu Google.
  • Žáci 3. A (pokud se na ně nevztahuje druhý bod) a 4. A (pokud se na ně nevztahuje třetí bod), kteří byli v karanténě a mají výsledek testu negativní, nastupují zítra výuku ve škole. 
Všechny výše uvedené informace mají žáci na školních e-mailech, nebo byli rodiče informování třídní učitelkou.

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin