Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Informace k výuce od 25. 1. - 5. 2. 2021 (dodatek o školní jídelně)
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Informace k výuce od 25. 1. - 5. 2. 2021 (dodatek o školní jídelně)

Lupa
Informace k výuce od 25. 1. - 5. 2. 2021

Dle současných informací bude výuka probíhat prezenční formou pouze v 1. a 2. ročníku. V ostatních ročnících bude výuka probíhat distanční formou. Družina pro 1. a 2. ročník je stále v plném provozu. Ve školní jídelně mají i nadále přihlášené obědy žáci 1. a 2. ročníků. Ostatním, včetně pedagogů, bude oběd odhlášen. Žáci a zaměstnanci mají však na oběd právo a mohou si ho odebrat do jídlonosičů. Učivo k distanční výuce je v Google učebně, popř. papírová forma je připravena ve škole.

 Ve čtvrtek 28. 1. 2021 se bude žákům vydávat vysvědčení. V 1. a 2. ročníku se bude vydávat ve škole 4. vyučovací hodinu. V ostatních ročnících se bude výpis z vysvědčení posílat emailem žákům a rodičům. Součástí vysvědčení 3. - 9. ročníku bude hodnocení distanční výuky. Papírovou formu vysvědčení dostanou žáci při prezenční výuce. 

V pátek 29. 1. 2021 jsou pololetní prázdniny. V tento den nemají žáci nárok na oběd, který bude všem žákům odhlášen. V pondělí 1. 2. 2021 bude ředitelské volno z důvodu dlouhodobě plánovaného školení. Pro žáky 1. a 2. ročníku bude k dispozici školní družina po celý den. V tento den si žáci ve ŠD přihlašují oběd samostatně. Ostatní žáci nemají v době ředitelského volna na oběd nárok a obědy budou odhlášeny.   
 
O případném nástupu žáků na prezenční výuku vás budu informovat. 
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin