Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Znovu soutěžíme!
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Znovu soutěžíme!

Lupa
Soutěž "Přírodovědný klokan" pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP Olomouc. Cílem soutěže, která je určena žákům 8. a 9. tříd ZŠ a žákům odpovídajících tříd víceletých gymnázií, je vzbudit zájem žáků o technické a přírodovědné obory.
V tomto školním roce se tato soutěž konala ve středu 13. října 2021 a z naší školy se jí zúčastnilo 82 žáků. Nejlepších výsledků dosáhli: Anna Procházková z VIII. A (1. místo), Eduard Popyk z VIII. A, Rudolf Svatý a Michael Zítko, oba z IX. A a Tomáš Borek z IX. B. (2. – 5. místo). Na 6. – 7. místě se umístily Johanka Jentschke z VIII. A a Mariana Pirklová z VIII. B.
Nejlepším řešitelům blahopřejeme a všem přejeme úspěch v dalších soutěžích.
Za kolektiv pedagogů RNDr. Ludmila Johnová
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin