Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Počítačová soutěž PC_ák v Pardubicích a úspěch našich žákyň
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Počítačová soutěž PC_ák v Pardubicích a úspěch našich žákyň

Lupa

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, pořádala ve středu 27. 11. 2013 tradiční soutěž pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ, kteří si zde mohli vzájemně poměřit své znalosti a dovednosti v práci s počítačem. Karolína Sedlářová z 8. A obsadila krásné 2. místo v kategorii Grafický návrh a Nela Dostálková z 8. A skončila taktéž na 2. místě v kategorii Tvorba prezentace. Oběma blahopřejeme a těšíme se na tak skvělou reprezentaci naší školy i v dalším roce.

Téma letošního ročníku 2013-14: HUDBA. Soutěže se zúčastnilo celkem 186 žáků. Soutěžící museli nejprve vykonat znalostní test 25 otázek z informatiky a výpočetní techniky a pak vypracovat zadání v kategoriích Grafický návrh, Tvorba prezentace nebo Tvorba webových stránek. V kategoriích Tvorba prezentace a Tvorba webových stránek měli k dispozici text ve formátu pdf a obrázky ve formátu jpg. Z těchto materiálů měli soutěžící vytvořit prezentaci nebo webové stránky. Jejich úkolem však bylo poskytnutý text upravit, stručně vypsat důležité informace, shrnout údaje do tabulky, vybrat vhodné fotografie či vytvořit vlastní grafické prvky. Při vytváření prezentace museli prokázat znalosti tvorby animací, přechodů snímků a časování. Důležitou roli samozřejmě hrál i celkový estetický dojem. V kategorii Grafický návrh tyto materiály nebyly k dispozici, práce vycházejí pouze z vlastní tvorby. P1060368    DSC6792

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin