Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

  

Konec školního roku

28. 6. 2019

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Kroužky

Lupa

Písnička

Pěvecký sbor písnička je určen pro žáky 1.-5. tříd, kteří mají rádi písničky a zpívání. V průběhu celého školního roku absolvují několik koncertů a vystoupení pro veřejnost, mateřské školy a důchodce. Každý rok děti zažijí spoustu zábavy a krásných zážitků také na pěveckém soustředění se sborem Zlatý klíček. (více zde)

 

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je určen pro žáky 1.-5. tříd a probíhá každé pondělí od 13.45 do 15.15 hodin. Děti se v průběhu školního roku seznámí s různými výtvarnými technikami - kresbou, malbou, grafikou, kašírováním, koláží, modelováním z keramické hlíny i některými netradičními výtvarnými postupy. Práce žáků kroužku zdobí prostory budovy Na Štěpnici. Vedoucí kroužku je Mgr. Eva Roller Stránská.

 

Sportovní hry

Baví Vás sportovat, soutěžit? Chcete se naučit nové hry v tělocvičně i venku na hřišti? Přijďte do kroužku Sportovních her, který bude ve středu od 12.45 do 13.30 hodin v tělocvičně Na Štěpnici. Cena na celý školní rok je 650,- Kč. Přihláška i úhrada v DDM Duha. První schůzka bude 19. září 2018 v tělocvičně. Těším se na Vás. Mgr. Ludmila Chaloupková.

 
 
Deskové hry

Máš doma hru, se kterou si nevíš rady? Rádi se ji s tebou naučíme, vysvětlíme ti ji a společně si ji zahrajeme!
Kroužek je zaměřený na hraní deskových, společenských a karetních her a je určený dětem od 2. do 5. ročníku a probíhat bude každý čtvrtek od 14.00 do 14.45 hodin. První setkání proběhne ve čtvrtek 20. 9. 2018 ve třídě V. B (další hodiny budou probíhat v učebně v přízemí).
Kroužek je třeba zaregistrovat na stránkách DDM Duha: https://ddmduha.e-matrika.cz/, vyplnit a vytisknout přihlašovací lístek a ten přinést na první setkání. Nezapomeňte také dle instrukcí kroužek zaplatit (nejpozději do konce září). Cena kroužku je 650 Kč na celý rok. Vedoucí kroužku je Mgr. Stanislava Vávrová.

  

Atletika

Pro žáky 1. a 2. stupně, kteří mají volný čas, rádi si zasportují a chtějí se poznat s novými kamarády. Věnujeme se především atletice, ale rádi si zacvičíme gymnastiku a zahrajeme míčové hry. Vedoucí kroužku je Mgr. Petra Šmídová.

 

Zlatý klíček

Žáci 2. stupně, kteří rádi zpívají, chtějí poznat nové kamarády a účelně strávit volný čas, mají možnost se zapojit 
do činnosti DPS Zlatý klíček, který má na naší škole dlouholetou tradici. Vedoucí kroužku je Mgr. Dana Špindlerová.
(více zde)

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin