Nepřehlédněte...

     

 Co nás čeká?

  

   více ... 

   Kalendář akcí

 

 

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

Zájezd
do Londýna
VIDEO

 

Lyžařský kurz
video

 

_______________

 

 

Postcossing
zde

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

 

 mšmt

Kroužky

Lupa

Písnička

Pěvecký sbor písnička je určen pro žáky 1. - 5. tříd, kteří mají rádi písničky a zpívání. V průběhu celého školního roku absolvují několik koncertů a vystoupení pro veřejnost, mateřské školy a důchodce. Každý rok děti zažijí spoustu zábavy a krásných zážitků také na pěveckém soustředění se sborem Zlatý klíček. (více zde)

 

Přírodovědný kroužek Kapička

Je určený pro děti ze 2. - 5. tříd. Poznáváme přírodniny. Měříme kyselost deště, sledujeme výskyt jarních druhů rostlin a živočichů, hrajeme přírodovědné hry, chodíme na vycházky. Kroužek vede Mgr.Jitka Eliášová. Schůzky jsou ve středu od 13.45 do 14.30 hodin.

 

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je určen pro žáky 1. - 5. tříd a probíhá každé pondělí a středu od 13.45 do 15.15 hodin. Děti se
v průběhu školního roku seznámí s různými výtvarnými technikami - kresbou, malbou, grafikou, kašírováním, koláží, modelováním z keramické hlíny i některými netradičními výtvarnými postupy. Práce žáků kroužku zdobí prostory budovy Na Štěpnici. Vedoucí kroužku je Mgr. Eva Stránská.

 

Sportovní hry

Jsou určeny pro žáky 2. - 3. tříd. Výuka probíhá ve středu od 13.45 do 14.30 hodin a pro žáky 4. - 5. tříd také ve středu od 12.45 - 13.30 hodin. Náplň sportovních činností se střídá se základy sportovních her - vybíjená, přehazovaná, basketbal, florbal, streetball a cvičení na nářadí a hry venku. V závěru škol. roku se žáci zúčastní sportovního soustředění. Vedoucí kroužku je Mgr. Ludmila Chaloupková .
 

 

Zlatý klíček

Žáci 2. stupně, kteří rádi zpívají, chtějí poznat nové kamarády a účelně strávit volný čas, mají možnost se zapojit
do činnosti DPS Zlatý klíček, který má na naší škole dlouholetou tradici. Vedoucí kroužku je Mgr. Dana Špindlerová.
(více zde)

 

Atletika

Pro žáky 1. a 2. stupně, kteří mají volný čas, rádi si zasportují a chtějí se poznat s novými kamarády. Věnujeme se především atletice, ale rádi si zacvičíme gymnastiku a zahrajeme míčové hry. Vedoucí kroužku je Mgr. Petra Šmídová.

 

Pískání pro zdraví I

Určeno pro začátečníky ve hře na sopránovou zobcovou flétnu - pro děti od 6 let. Součástí hodin je i nácvik správného dýchání, je vhodný tedy i pro děti s respiračním onemocněním. Scházíme se ve středu od 14.45 do 15.30 hodin. Vedoucí kroužku je Mgr. Jitka Eliášová.

 

 

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin