Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Kroužky

Lupa

Písnička

Pěvecký sbor písnička je určen pro žáky 1.-5. tříd, kteří mají rádi písničky a zpívání. V průběhu celého školního roku absolvují několik koncertů a vystoupení pro veřejnost, mateřské školy a důchodce. Každý rok děti zažijí spoustu zábavy a krásných zážitků také na pěveckém soustředění se sborem Zlatý klíček. (více zde)

 

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je určen pro žáky 1.-5. tříd a probíhá každé pondělí od 13.45 do 15.15 hodin. Děti se v průběhu školního roku seznámí s různými výtvarnými technikami - kresbou, malbou, grafikou, kašírováním, koláží, modelováním z keramické hlíny i některými netradičními výtvarnými postupy. Práce žáků kroužku zdobí prostory budovy Na Štěpnici. Vedoucí kroužku je Mgr. Eva Roller Stránská.

 

Sportovní hry

Baví Vás sportovat, soutěžit? Chcete se naučit nové hry v tělocvičně i venku na hřišti? Přijďte do kroužku Sportovních her, který bude ve středu od 12.45 do 13.30 hodin v tělocvičně Na Štěpnici. Cena na celý školní rok je 700 Kč. Přihláška i úhrada v DDM Duha. Začínáme 23. září 2020. Těší se na Vás Mgr. Ludmila Chaloupková.Deskové hry

Kroužek je zaměřený na hraní deskových, společenských a karetních her. Pro žáky I. stupně bude probíhat ve středu od 14.45 do 15.30 hodin ve třídě 2. B. Kroužek je třeba zaregistrovat na stránkách DDM Duha. Cena kroužku je 700 Kč na celý rok. Vedoucí kroužku je Mgr. Stanislava Vávrová.


Přírodovědný kroužek

Náplní kroužku bude poznávání živé i neživé přírody, příprava na přírodovědnou soutěž, přírodovědné výpravy a pokusy. Je určen pro žáky 2. až 5. ročníku a bude se konat ve středu od 13.50 do 14.35 hodin ve třídě 2. B. Cena kroužku je 700 Kč. Přihlášky na stránkách DDM Duha. Vedoucí kroužku je Mgr. Stanislava Vávrová.Angličtina pro nejmenší
 

Otevíráme kroužek pro naše prvňáčky. Každé pondělí od 12.45 do 13.30 hodin. Budeme si hrát, zpívat a přitom se učit  anglicky. Na malé zájemce se těší paní učitelka Mgr. Ilona Holubářová. Cena kroužku je 700 Kč - přihláška a úhrada v DDM.

  

Zlatý klíček
Dětský pěvecký sbor Zlatý klíček je určen dětem  II. stupně, které rády zpívají a mají chuť setkávat se s těmi, kteří jsou stejně "naladěni". Zahajuje svoji činnost ve středu 9. září 2020. Zkoušky jsou každou středu od 14 do 15.30 hodin.
Nepovinně volitelný předmět sborový zpěv vede Mgr. Dana Špindlerová a Mgr. Dana Johanidesová
(více ...)

 

Florbalový kroužek


florbal krouzek

 

 

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin