Nepřehlédněte...

     

 Co nás čeká?

  

Volby do Školské rady

více

 

Každý měsíc jinak

10 témat

 

Ovoce a zelenina do škol

termíny

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

 

 

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

Zájezd
do Londýna
VIDEO

 

Lyžařský kurz
video

 

_______________

 

 

Postcrossing
zde

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

 

 mšmt

Úspěchy žáků

Lupa

Školní rok 2016-2017

  Ondřej Krátký 8. A   1. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo
  Jan Roller 9. A   2. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo
  Daniel Seidlman 9. A   3. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo
  Ondřej Krátký 8. A   5. místo   Přírodovědný klokan   krajské kolo
  Jan Roller 9. A   6. místo   Přírodovědný klokan   krajské kolo
  Kristián Křivohlávek 9. B   1. místo   Matematická olympiáda   školní kolo
  Adéla Mačátová 9. A   2. místo   Matematická olympiáda   školní kolo
  Martin Stieber 9. A   1. místo   Olympiáda v českém jazyce   školní kolo
  Jan Roller 9. A   2. místo   Olympiáda v českém jazyce   školní kolo
  Anna Urbanová 9. B   1. místo   Dějepisná olympiáda   školní kolo
  Ondřej Diviš 8. B   2. místo   Dějepisná olympiáda   školní kolo
  Martin Stieber 9. A   3. místo   Dějepisná olympiáda   školní kolo
  Kristian Křivohlávek 9. B   14.-15. m.   MO (úspěšný řešitel)   okresní kolo
  David Roušar 7. C   1.-2. místo   Pythagoriáda   školní kolo
  Michal Krupa 7. C   1.-2. místo   Pythagoriáda   školní kolo
  Filip Jaroš 6. A   1. místo_ÚŘ   Pythagoriáda   školní kolo
  Anna Procházková 6. B   2. místo_ÚŘ   Pythagoriáda   školní kolo
  Ondřej Krátký 8. A   1.-2. místo   Pythagoriáda   školní kolo
  Evgeniya Petrovna Kusenko 8. B   1.-2. místo   Pythagoriáda   školní kolo
  Jebousková Eliška 6. A   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Wagenknechtová Ema 6. A   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Klementová Martina 6. A   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Jakubec Štěpán 7. B   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Pecha Tomáš 7. B   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Mach Matěj 7. B   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Krátký Ondřej 8. A   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Diviš Ondřej 8. B   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Klekarová Zuzana 9. C   1.- 2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Bečička Martin 9. A   1.- 2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Hlaváček Michal 9. C   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo
  Jan Roller 9. A   1. místo   Finanční gramotnost   školní kolo
  Šárka Kastelíková 9. B   2. místo   Finanční gramotnost   školní kolo
  Jakub Sedlák 9. B   3. místo   Finanční gramotnost   školní kolo
  Antonín Jirásek 7. C   1. místo   Tuta Via Vitae   školní kolo
  Matěj Mach 7. B   2. místo   Tuta Via Vitae   školní kolo
  Eliška Říhová 7. A   3. místo   Tuta Via Vitae   školní kolo
  Eliška Sychrová 9. B   1. místo   chemická olympiáda   školní kolo
  Šárka Kovaříková 9. B   2. místo   chemická olympiáda   školní kolo
  Anna Urbanová 9. B   1. místo   chemická olympiáda   školní kolo
  Evgeniya Petrovna Kusenko 8. B   1. místo   MO Z8   školní kolo
  Ondřej Krátký 8. A   2. místo   MO Z8   školní kolo
  David Roušar 7. C   1. místo   MO Z7   školní kolo
  Michal Krupa 7. C   2. místo   MO Z7   školní kolo
  Antonín Jirásek 7. C   3. místo   MO Z7   školní kolo
  Alžběta Francová 6. A   1. místo   MO Z6   školní kolo
  Šimon Krčmář 6. A   2. místo   MO Z6   školní kolo
  Katka Dostrašilová 8. B   1. místo   Mat. klokan - kategorie Kadet   školní kolo
  Sára Hegrová 8. B   2. místo   Mat. klokan - kategorie Kadet   školní kolo
  Tereza Jiroušková 8. B   3. místo   Mat. klokan - kategorie Kadet   školní kolo
  David Roušar 7. C   1. místo   Mat. klokan - kategorie Benjamín   školní kolo
  Michal Krupa 7. C   2. místo   Mat. klokan - kategorie Benjamín   školní kolo
  Daniel Vaňukov 6. B   3. místo   Mat. klokan - kategorie Benjamín   školní kolo
  Roller, Kastelíková, Sedlák 9. roč.   1. místo   Finanční gramotnost   okresní kolo
  Jirásek, Mach, Říhová 7. roč.   3. místo   Tuta Via Vitae   okresní kolo
  David Roušar 7. C   3. místo   MO Z7    okresní kolo
  Ondřej Krátký 8. A   8. místo_ÚŘ   MO Z8   okresní kolo
  Evgeniya Petrovna Kusenko 8. B   23. místo_ÚŘ   MO Z8   okresní kolo
  David Tomáš 7. A   1. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Ema Šoltysová 7. A   2. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Michal Krupa 7. C   3. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Zuzana Bedrníčková 8. B   1. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Iveta Nguyen 8. B   2. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Nicola Jahnová 8. B   3. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   školní kolo
  Roller, Kastelíková, Sedlák 9. roč.   3. místo   Finanční gramotnost   krajské kolo
  David Roušar 7.C   6. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   regionální kolo
  Zuzana Klekarová 9.C   9. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   regionální kolo
  Ema Šoltysová 7.A   3. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   regionální kolo
  David Tomáš 7.A   6. místo   Poznávačka rostlin a živočichů   regionální kolo
  Šárka Kovaříková 9.B   2.místo   Zlatý list   krajské kolo
  Zuzana Klekarová 9.C   2.místo   Zlatý list   krajské kolo
  Vendula Rohlenová 8.A   2.místo   Zlatý list   krajské kolo
  David Roušar 7.C   2.místo   Zlatý list   Krajské kolo
  Ondřej Snítil 8.B   2.místo   Zlatý list   krajské kolo
  Ondřej Krátký 8.A   2.místo   Zlatý list   krajské kolo
  Šárka Kovaříková 9.C   9.místo   Mineralogická olympiáda   regionální kolo

 

 

 

 

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin