Přejít na obsah
Ikonka rodiče
rodiče
informace pro rodiče

22.2.2022 Den otevřených dveří na Kometě

Dne 22. února 2022 od 14 do 18 hodin bude na budovách naší školy Den otevřených dveří. Zveme vás všechny, kteří se chcete do naší školy přijít podívat, rodiče, žáky – budoucí i bývalé…


Do budovy I. stupně v ulici Na Štěpnici – na „malou Kometu“ – zveme zejména budoucí prvňáky a jejich rodiče z ústeckých školek i blízkého okolí. Přijďte si prohlédnout prostředí naší školy, zeptat se na vše, co vás zajímá ohledně výuky, její organizace a kroužků. Pro děti je připraveno zábavné putování školou, při kterém budou nejen poznávat nové prostředí, ale plnit i zábavné úkoly. Na konci cesty je čeká odměna, a kdo bude chtít, může si ve výtvarné dílně vyzkoušet svoji zručnost.


Na II. stupni v budově na ulici Komenského bude Den otevřených dveří ve znamení již tradiční akce „My se šestky nebojíme“. Ta je určena hlavně pro žáky, kteří přestupují na „velkou Kometu“ z pátého ročníku naší školy, ale i ze škol v okolí. V učebnách budou připraveny různé aktivity se zaměřením na jednotlivé předměty. Průvodci budou naši žáci, kteří pomohou dětem a jejich rodičům s orientací po škole a s plněním úkolů.
Tým kvalifikovaných pedagogů bude připraven zodpovědět vaše případné dotazy a podat informace.