Přejít na obsah
Ikonka žáci
žáci
rozvrhy - suplování - informace

Kroužky

Kroužky přes DDM

Písnička

Pěvecký sbor Písnička je určen pro žáky 1.-5. tříd, kteří mají rádi písničky a zpívání. V průběhu celého školního roku absolvují několik koncertů a vystoupení pro veřejnost, mateřské školy a důchodce. Každý rok děti zažijí spoustu zábavy a krásných zážitků také na pěveckém soustředění se sborem Zlatý klíček. Kroužek je třeba zaregistrovat na stránkách DDM Duha. Cena kroužku je 550 Kč. Kroužek vedou M. Vinzensová a M. Drymlová.


Angličtina

Kroužek anglického jazyka pro naše nejmenší je určen pro naše prvňáčky. Scházíme se každé pondělí od 13.-13.45 hodin. Zpíváme písničky, učíme se základní slovní zásobu, zkoušíme první rozhovory. Malujeme, stříháme a také pracujeme v bezvadné učebnici Matt the Bat. Kroužek je třeba zaregistrovat na stránkách DDM Duha. Cena kroužku je 700 Kč na celý rok. Vedoucí kroužku je Mgr. Ilona Holubářová.


Přírodovědný kroužek

Náplní kroužku bude poznávání živé i neživé přírody, příprava na přírodovědnou soutěž, přírodovědné výpravy a pokusy. Je určen pro žáky 2. až 5. ročníku a bude se konat ve čtvrtek od 13.15 do 14.00 hodin ve třídě 3.B. Cena kroužku je 700 Kč. Přihlášky na stránkách DDM Duha. Vedoucí kroužku je Mgr. Stanislava Vávrová.

Nepovinný předmět:

Zlatý klíček

Dětský pěvecký sbor Zlatý klíček je určen dětem  II. stupně, které rády zpívají a mají chuť setkávat se s těmi, kteří jsou stejně „naladěni“. Zahajuje svoji činnost ve středu 7. září 2022. Zkoušky jsou každou středu od 14 do 15.30 hodin. Nepovinný předmět sborový zpěv vede Mgr. Dana Johanidesová a Mgr. Kateřina Motáková.