Přejít na obsah
Ikonka žáci
žáci
rozvrhy - suplování - informace

Kroužky

Kroužky přes DDM

Písnička

Pěvecký sbor Písnička je určen pro žáky 1.-5. tříd, kteří mají rádi písničky a zpívání. V průběhu celého školního roku absolvují několik koncertů a vystoupení pro veřejnost, mateřské školy a důchodce. Každý rok děti zažijí spoustu zábavy a krásných zážitků také na pěveckém soustředění se sborem Zlatý klíček. Kroužek je třeba zaregistrovat na stránkách DDM Duha. Cena kroužku je 600 Kč. Kroužek vedou M. Borovičková a M. Drymlová.

Další kroužky na škole

Sportovní kroužek

Kroužek flétny

Základní hry na zobcovou flétnu zábavnou formou pro děti od 1. do 5. ročníku. Děti se schází každé úterý (14:30 – 15:15) na I. stupni – ve družině. S sebou si děti nosí svoji zobcovou sopránovou flétnu. Cena kroužku je 100 Kč (říjen – květen). Kroužek vede B. Sychrová.

Čtenářský kroužek

Kroužek je určen pro žáky 5. až 7. ročníku. Děti čtou knihy, evidují a půjčují knihy ve škole. Navštěvují Mětskou knihovnu, vytvářejí časopis, píšou scénáře a texty. Děti se schází 1x za 14 dní v pondělí (14:30 – 15:30) na II. stupni. Cena kroužku je 100 Kč (říjen – květen). Kroužek vede B. Sychrová.

Pastelka

Výtvarný kroužek je tu pro všechny žáky z 1. – 5. tříd, kteří rádi malují, kreslí, vyrábějí a vidí v obyčejných věcech a situacích něco navíc…. V průběhu roku si děti vyzkouší kresbu, malbu, tisk, koláž, modelování z hlíny, tvarování papíru, kombinované práce a seznámit se i s některými netradičními technikami. Schůzky jsou každé pondělí od 14.00 do 15.30 hod. Krouže vede Eva Roller Stránská.