Přejít na obsah
Ikonka rodiče
rodiče
informace pro rodiče

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,

zápis žáků pro školní rok 2024/2025 se bude konat 23. a 24. 4. 2024  v budově I. stupně Na Štěpnici od 14. do 17. hodiny.
Zápis proběhne s přítomností vašeho dítěte.
Rodiče podávají žádost o zápis žáka do I. ročníku přes webovou aplikaci https://zapisdoprvnitridy.cz/zadost. Webový formulář bude zpřístupněn rodičům od 1. 4. 2024.

V případě problémů lze vyplnit žádost o zápis přímo na místě. Rádi vám pomůžeme. Zapsané musí být i děti, které měly loňský rok odklad. 

Ve školním roce 2024 – 2025 chystáme pro budoucí prvňáčky dobrodružné putování a poznávání horkovzdušným balonem. V prvním ročníku budeme objevovat Nový Svět čísel, tvarů, písmen, pravidel, příběhů, her, kamarádů a přátelství. Vydáme se společně na desetiměsíční výpravu, během které se budeme snažit získat první odbornost Objevitel, která nás připraví na další výpravu a pomůže nám získat novou odbornost.
Čeká nás celá řada úkolů, které nám budou každý den přinášet nové objevy a dovednosti, budou nás učit soustředění, trpělivosti, spolupráci, ale i respektu a toleranci. První školní rok se budeme dívat na všechno ještě z výšky a budou to často naše první setkání. Někdy se přiblížíme balonem k zemi, abychom si vše pečlivě prohlédli, ale potom zase vystoupáme výš a budeme pokračovat v objevování celého Nového Světa.


Na všechny nové členy výpravy se těšíme 23. a 24. dubna 2024, vždy od 14 do 17 hodin v pavilonu Na
Štěpnici
, kdy budeme tvořit posádku.

Pozor! Vzlétáme už 2. září 2024.

Dne 20. 2. 2024 se koná Den otevřených dveří. Přijďte se k nám podívat, rádi se s vámi potkáme.

Škola nanečisto – ……(bude doplněno v průběhu prosince)

  • informační schůzka pro rodiče
  • první vyučovací hodina nanečisto pro přijaté budoucí školáčky spolu s budoucími třídními učitelkami
  • s sebou přezůvky, tužka, pastelky, nůžky, lepidlo v tyčince

Další informace k zápisu