Přejít na obsah
Ikonka škola
škola
informace o naší škole

Výměna oken – slovo ředitele

Vážení rodiče,
od 2. 11. 2022 začala výměna oken na přístavbě školy v ulici Komenského. Stavební práce budou probíhat za plného chodu školy. Čeká nás náročné období, které bude vyžadovat pochopení ze strany zaměstnanců a žáků školy a v neposlední řadě i vás, rodičů. Rekonstrukce je rozdělena do dvou etap (přízemí a první patro). Žáci budou mít vždy k dispozici toalety. V případě výměny oken na toaletách budou docházet na vzdálenější. Z technických důvodů bude zrušen hlavní vchod z ulice Malé Hamry. Zde v souvislosti se stavbou vznikne oplocený prostor pro odpad a příjezd nákladních vozidel. Náhradní vchod bude z ulice Velké Hamry.
Šatny a skříňky zůstávají v provozu bez omezení. Stavební práce budou prováděny citlivě s ohledem na žáky, přesto se však určitému stupni hlučnosti a prašnosti nevyhneme.
Žáky jsme poučili, aby:
– nevstupovali do míst, kde se stavebně pracuje,
– v době prací vůbec nevycházeli na chodbu, pouze v nejnutnějším případě,
– převlékání a přezouvání omezili na nezbytnou dobu,
– důsledně dodržovali pokyny vyučujících a vedení školy,
– pozorně sledovali změny v rozvrhu, především změny vyučovacích místností.

Rekonstrukce by měla trvat cca do 20. 11. 2022. O přesném konečném termínu dokončení vás budu informovat. Na den 18. 11. 2022 vyhlašuji ředitelské volno, kdy se budou provádět práce spojené s rekonstrukcí obou vchodů školy. V případě nepředvídatelných událostí budu žáky i vás informovat.

Děkuji za pochopení.


Mgr. Bc. Radek Škarka
ředitel školy