Přejít na obsah
Ikonka rodiče
rodiče
informace pro rodiče

Změna rozvrhu hodin na II. stupni

Vážení rodiče a milí žáci II. stupně,

v sekci žáci jsou nové rozvrhy hodin pro žáky II. stupně. Předem vám chci poděkovat za vaši trpělivost a pochopení ohledně změn rozvrhu na začátku školního roku. Myslím si, že je důležité, abych o těchto záležitostech komunikoval, a proto bych vám rád sdělil několik slov o důvodech těchto změn.

Rád bych vám připomněl, že naše škola se neustále snaží zlepšovat a reagovat na aktuální potřeby a výzvy, které se před námi objevují. Snažíme se vytvářet co nejlepší prostředí pro vzdělávání našich žáků. V poslední době se nám však objevily organizační změny, které jsme nemohli předvídat až do začátku školního roku.

Tyto změny byly nezbytné pro efektivnější provoz naší školy a pro dosažení lepšího vzdělávacího procesu pro všechny naše žáky. Rozumím, že změny v rozvrhu mohou být pro vás i pro vaše rodiny nepříjemné a mohou způsobit určité nepohodlí. Snažili jsme se však minimalizovat negativní dopady těchto změn.

Opět chci zdůraznit, jak si vážím vaší podpory a trpělivosti. Zaměstnanci školy mají vždy na mysli vaše děti a jejich vzdělání, a naše snaha je neustále zlepšovat a přizpůsobovat se aktuálním okolnostem. Doufám, že společně dokážeme překonat tuto počáteční změnu a zajistit, aby naše škola i nadále nabízela vynikající vzdělání.

Děkuji vám za vaše porozumění a spolupráci.

Mgr. Bc. Radek Škarka

ředitel školy